СПИСОК ОБДАРОВАНИХ ВИХОВАНЦІВ

КЗ "Тальнівський районний
центр науково - технічної творчості
Тальнівської районної ради
Черкаської області"

Вітаємо вихованців комунального закладу "Центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської районної ради Черкаської області" та їх наставників за здобуті перемоги у обласних конкурсах.
1. Миколенко Інна Петрівна Майданецька ЗОШ І – ІІІ ст., 5 кл. «Ведмідь» ІІ місце Обласна виставка «Мистецтво оригамі» м. Черкаси, керівник гуртка- Кульбіда Наталія Павлівна
2. Лимоненко Аліна Олегівна Майданецька ЗОШ І – ІІІ ст., 4 кл. «Лісова рукавичка» ІІІ місце Обласна виставка «Мистецтво оригамі» м. Черкаси, керівник гуртка - Кульбіда Наталія Павлівна
3. Самойлова Юлія Олександрівна Майданецька ЗОШ І – ІІІ ст., 5 кл. «На лісовій галявині» ІІ місце Обласна виставка «Мистецтво оригамі» м.Черкаси, керівник гуртка - Кульбіда Наталія Павлівна
4. Смик Даріна Сергіївна Майданецька ЗОШ І – ІІІ ст., 8 кл. «Снігур на гілці» ІІІ місце Обласна виставка «Мистецтво оригамі» м. Черкаси, керівник гуртка - Кульбіда Наталія Павлівна
5. Хавронюк Марія Олександрівна Майданецька ЗОШ І – ІІІ ст.., 5 кл. «Павич – райська пташка» ІІ місце Обласна виставка «Мистецтво оригамі»
м. Черкаси, керівник гуртка - Кульбіда Наталія Павлівна
6. Бабій Яна, Остропольська Катерина Кривоколінський НВК, 11 клас «Моя Батьківщина – Україна» ІІІ місце Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», керівник гуртка - Панщанна Вікторія Олександрівна
7. Медвєдєва Юлія Володимирівна Тальянківська загальноосвітня школа І – ІІ ст.,9 клас Жанрове фото «Батько і син» ПРИЗЕР Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
8. Стригун Таїса Володимирівна Майданецька загальноосвітня школа І – ІІІст., 7 клас, Натюрморт «Яблука» ПРИЗЕР Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
9. Стригун Таїса Володимирівна Майданецька загальноосвітня школа І – ІІІст., 7 клас, Натюрморт «Дари осені» ПРИЗЕР Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
10. Стригун Таїса Володимирівна Майданецька загальноосвітня школа І – ІІІст., 7 клас, Живий світ «Меломан» ПРИЗЕР Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
11. Тренчук Олена Сергіївна Заліський НВК,4 клас, Жанрове «Виглядаю маму» ПРИЗЕР Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Задояна Алла Миколаївна
12. Медвєдєва Юлія Володимирівна Тальянківська загальноосвітня школа І – ІІст.,9 клас Жанрове фото «Щастя» ІІ місце Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
13. Кравченко Аліна Віталіівна Майданецька загальноосвітня школа І – ІІІст.,7 клас Пам’ятки архітектури «Дзеркальний струмінь» ІІІ місце Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Янкова Таміла Миколаївна
14. Підгірний Радіон Андрійович Заліський НВК, 4 клас, Портрет«Аромат квітів» ІІ місце Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», керівник гуртка - Задояна Алла Миколаївна
15. Поправка Світлана, Реньгач Степан, Юрійчук Яна, Осокіна Катерина, Скалозуб Євгеній, Янцин Артем, Ткачук Софія Реньгач Святослав,
Попсуй Єва, Костенко Богдан, Новаторова Надія, Каразія Станіслав, Іванов Станіслав, Петросянс Арсен, Стригун Давид Кривоколінський НВК Картина «Диво ялинка у нас засіяла» І місце Обласний етап Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція», керівник гуртка - Дробина Тетяна Григорівна
16. Дробина Євгеній Віталійович Глибочківський НВК Стилізована ялинка «Ялинка йде рік свині нам несе» ІІ місце Обласний етап Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція», керівник гуртка - Дробина Валентина Володимирівна
17. Пересунько Анастасія Сергіївна Тальянківська ЗОШ І – ІІ ст.. Стилізована ялинка «Екзотична ялинка» ІІ місце Обласний етап Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція», керівник гуртка - Пересунько Алла Іванівна
18. Медведева Юлія Володимирівна Тальянківська ЗОШ І – ІІ ст.. Новорічний вінок «Різдвяний вінок – символ вічного життя» ІІІ місце Обласний етап Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція», керівник гуртка - Пересунько Алла Іванівна
19. Кретова Євгенія Олександрівна Мошурівська ЗОШ І – ІІІ ст.. Сучасні дизайнерські вироби «Дерево життя» І місце Обласний етап конкурсу – виставки «Український сувенір», керівник гуртка - Шкода Світлана Іванівна
20. Проценко Анастасія Петрівна Лісівська ЗОШ І – ІІІ ст.. Сучасні дизайнерські вироби «Нове життя – велика тайна» І місце Обласний етап конкурсу – виставки «Український сувенір», керівник гуртка - Корнієнко Тетяна Петрівна
21. Панщанна Анастасія Олександрівна, Довжук Ілля Тарасович Кривоколінський НВК Поезія «Загадки Всесвіту»,«Космічна мандрівка» ІІ місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарногоконкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Панщанна Вікторія Олександрівна
22. Вовченко Андрій Дмитрович, Гончарук Юлія Павлівна, Коновалова Діана Віталіївна, Рашевська Світлана Русланівна Веселокутський НВК Поезія «Космічні гості» ІІІ місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Ковальчук Світлана Павлівна
23. Хлипало Вероніка, Євгеніївна Кобринівський НВК Поезія «Зустріч з прибульцями» І місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Ротаєнко Марія Петрівна
24. Дробина Євгеній Віталійович Глибочківський НВК «Космічні лабіринти» І місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Дробина Валентина Володимирівна
25. Чилій Софія Василівна Кобринівський НВК «Таємниці Всесвіту» ІІ місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Ротаєнко Марія Петрівна
26. Безуглий В’ячеслав Олегович Колодистенський НВК «Всюдихід» ІІІ місце І обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”, керівник гуртка - Біленький Василь Іванович
27. Баранюк Катерина Володимирівна Тальянківська ЗОШ І-ІІ ступенів, 6 клас Мімози І місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», керівник гуртка - Пересунько Алла Іванівна
28. Пустова Діана Геннадіївна Вишнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас А "Під вікном цвітуть тюльпани,Весняні квіти чарівні…" І місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», керівник гуртка - Лисий Володимир Васильович
29. Григоренко Уляна Степанівна Легедзинська ЗОШ І-ІІІст., 7 клас Підсніжники – провісники весни І місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», керівник гуртка - Мифодюк Галина Володимирівна
30. Івонік Софія Станіславівна Вишнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 клас Вирости собі сам ІІ місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», учитель - Дерещук Ольга Василівна
31. Мазко Дарія Папужинський НВК, 4 клас малюнок "Фіалочки для мамочки" ІІІ місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», керівник гуртка - Островушко Юлія Миколаївна
32. Вовченко Андрій Дмитрович, Гончарук Юлія Павлівна, Коновалова Діана Віталіївна, Рашевська Світлана Русланівна Веселокутський НВК, 7-8 клас, Плакат-заклик ІІІ місце Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти», керівник гуртка - Ковальчук Світлана Павлівна

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi