СПИСОК ОБДАРОВАНИХ ВИХОВАНЦІВ

КЗ "Тальнівський районний
центр науково - технічної творчості
Тальнівської районної ради
Черкаської області"

1. Гурток "Оригамі",
керівник гуртка Наталія Павлівна Кульбіда

Роженко Каріна - учениця 5 класу Майданецької школи І - ІІІ ст.,
І місце у номінації просте композиційне оригамі за виріб "Мами є у всіх".
Антонюк Роман - учень 5 класу Майданецької школи, І місце у номінації класичне оригамі за виріб "Морський коник"
Кравчеко Аліна - учениця 6 класу Майданецької школи І - ІІІ ст.,
ІІ місце у номінації вироби в техніці кірігамі за виріб "Золота рибка".
Звіряка Олександр - учень 6 класу Майданецької школи І - ІІІ ст.,
ІІІ місце у номінації композиційне оригамі (з будь - яких модулів) за виріб "Риби"
2. Гурток "Цифрова фотографія"
керівник гуртка Таміла Миколаївна Янкова

Мойко Яна - учениця 8 класу Майданецької школи І - ІІІ ст. нагороджена дипломом ІІ ступеня за фотографію "На ставку"
Кравець Валентина учениця 8 класу Майданецької школи І - ІІІ ст. нагороджена дипломом ІІ ступеня за фотографію "Осінь" у обласному конкурсі юних фотоаматорів "Моя країна - Україна"
3. Гурток "Юні прикордонники"
керівник гуртка Блакитний Василь Васильович

Русин Катерина - учениця 11 класу Майданецької школи, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з кульової стрільби
Олійник Ростислав - учень 9 класу Майданецької школи нагороджений дипломом ІІ ступеня з кульової стрільби у фінальних змаганнях районних організацій "Юні друзі прикордонники"
4. Гурток декоративно - ужиткове мистецтво
керівник гуртка Алла Іванівна Пересунько

Пересунько Анастасія - учениця 6 класу Тальянківської школи, нагороджена дипломом І ступеня за роботу "Зимовий краєвид" в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки "Новоірчна композиція"
5. Гурток декоративно - ужиткове мистецтво "Перевесло"
керівник гуртка Світлана Іванівна Шкода

Барвінченко Антон - учень 6 класу мошурівської школи, нагороджений дипломом І ступеня за роботу "Хай Новий рік, Різдво Христове Вам подарують дні казкові"в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки "Новорічна композиція"

Москаленко Юлія - учениця 7 класу Мошурівської школи нагороджена дипломом І ступеня за роботу "Хліб на рушникові - мир Україні" обласного етапу конкурсу - виставки "Український сувенір". Ця робота відправлена на Всеукраїнську виставку в Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді в місто Києв.
6. Гурток "Виготовлення іграшок та сувенірів"
керівник гуртка - Марія Петрівна Ротаєнко
Мельник Сніжана - учениця 7 класу Кобриновогребельського НВК
нагороджена дипломом І ступеня за роботу "Земля в ілюмінаторі" І етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
7. Гурток "Шахи і шашки"
керівник гуртка - Василь Андрійович Безверхній
Осіпенко Богдан - учень 9 класу Кобриногребельського НВК нагороджений дипломом ІІ ступеня у районному відкритому турнірі з шашок присвячений памяті воїна інтернаціоналіста В.Костенка.
Мельник Сніжана -учениця 7 класу Кобриновогребельського НВК нагороджена дипломом І ступеня у районному відкритому турнірі з шашок присвячений памяті воїна інтернаціоналіста В. Костенка
Нестеров Олександр - учень 7 класу Кобриновогребельського НВК нагороджений дипломом І ступеня у районному відкритому турнірі з шашок присвячений памяті воїна інтернаціоналіста В.Костенка
8. Гурток "Бокс"
керівник гуртка - Іван Васильович Бабой
Штангей Олександр - учень 7 класу Мошурівської школи нагроджений чотирма дипломами І ступеня у Міжнародному турнірі з боксу м. Іллінці, чемпіонат України серед школярів 2004 - 2005 р.н. м. Бердянськ, Всеукраїнський турнір м. Київ, зональний чемпіонат України серед школярів 2004 - 2005 р.н. м. Дніпро.
Панько Роман - учень 7 класу Мошурівської школи нагороджений двома дипломами І ступеня у Міжнародному турнірі з боксу м. Іллінці, чемпіонат України серед школярів 2004 - 2005р.н. м. Бердянськ і двома дипломами ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському турнірі м. Київ, міжнародний турнір республіки Молдова м. Бричани та трьома дипломами І ступеня за турнір сильніших боксерів України, міжнародний турнір м. Івано - Франківськ, зональний чемпіонат України серед школярів 2004 - 2005р. н. м. Дніпро
Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi