Свято для наших дорогих мам

Ведуча: Шановні гості нашого свята, дорогі наші мами!

Ведучий: Ми сердечно вітаємо вас з наступаючим святом 8 березня, святом весни, надії, радості, щастя. А найбільша наша радість та щастя – це, звичайно ж наші любі жінки та дівчатка.

Ведуча: Бажаємо вам довгих років життя, здоров'я, достатку, любові та злагоди в сім ї, радості від нас, ваших дітей.

Ведучі: ( по черзі) Лагідні і ніжні,

Розумні і надійні,

Уважні і чуйні, Охайні і привітні,

Без винятку усі

В чомусь талановиті.

Кмітливі і старанні,

Енергійні і відповідальні,

Авторитетні і неординарні,

Усі будь - де не є останні.

Ведучий: Жінка – берегиня, жінка – мати, подруга чи кохана – ніжне створіння, дароване людству Богом. Саме ви уособлюєте в собі продовження життя й роду людського.

Ведуча: Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть злагоду та гармонію, мир і добро. Без вас не було б на світі стільки радості і тепла, ніжності та любові.

Ведучий: Шановні гості, любі діти! Дозвольте вас оповістити, Що готувались ми завзято Матусине зустріти свято.

Ведуча: Пісня лунає по всій Україні – Матусине свято прийшло до нас нині. Щиру подяку ми ненці складаємо, Здоров' я і щастя рідненькій бажаємо!

Ведучий: Пісня «Моя мама». Виконує Шлянчак Аліна(Пісня)

Ведучий: Рідна мати, Мати Божа, Мати батьківщина – Три цілющі слова – Вся моя родина.

Ведуча: Хто у радості і в горіЗавжди поруч з нами?Це, звичайно ж, наші неньки,Наші любі мами.

Ведучий: Як ставали ми на ноги, Перший крок наш був до мами. Радість маєм чи тривогу – Наші мами завжди з нами.

Ведуча: Де сини її та дочки – Завжди там вона думками.Пишем в класі ми на дошціНаше перше слово – мама.

Ведучий: Пам ятаймо, любі діти, Пам ятаймо завжди з вами, Що для нас у всьому світі Найдорожчі наші мами!

Ведуча: Материнське серце Здатне все здолати: Розтоптати лід узимку, Гори подолати. Полетіти на край світу, Щоб знайти людину, Яка може добру ласку Зробить для дитини. Яка завжди допоможе У скрутну хвилину І не тільки лиш словами, А і справжнім ділом.

Ведучий: Для вас рідні наші мами танцюють циганочки.

(Танець)

Ведуча: Із букви – краплинки та звуку – сльозинки народиться одного дня на світ слово «мама», мовлене устами янголятка, й осяє хатину, як дар Божий. Тільки не дано нам запам’ятати цю мить, як не згадати того дня, коли над колискою вперше нахилилася мати.

Ведучий: А в найтяжчу годину стогоном вирветься з грудей тільки одне слово – як остання надія на порятунок: «Мамо!». То подає голос наша душа, то мати захищає дитину… Це мить, і це вічність, бо мама завжди з нами, вона живе в нас і в наших дітях та внуках, і всьому нашому роді і береже нас та благословляє на добро.

Ведуча: Мати, мама, матуся! Одне слово, а як багато значить для нас! Скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом з нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Ти всіх святіша ненька!Моя ти квіточка біленька,

Моя любове, де причал

Знайшли і радість і печаль,

Моя маленька, неозора,

Моя і втіха і опора,

Моя весела і сумна,

Моя небесна і земна.

Ведучий: Пісня: «Сорочка мамина»,

(Пісня)

Ведуча: «Ти стежив за матір ю, як вона ступає по підлозі, як усміхається… Але найчастіше, мабуть твій зір ловив її проворні руки…Не було, либонь, такого, чого б вони не вміли! І завжди пахли чимось… чи свіжовипраною й щойно випрасуваною білизною, або пшеничним борошном і гарячим хлібом, а то кропом, петрушкою, терпким гудинням огірків, або яблуками і медом у Спасівку…А ще її очі… Постійно освітлені зсередини м яким живим сяйвом, вони були видимим, предметним виразом її душі. Це погляд самої щирості, само мого добра».

Ведучий: Нене наша, мамо золота,Не дібрати нам до тебе мови. Завмирає слово на вустах,

Щире слово шани і любові.

Ведуча: Ти як сонце, моя рідна мати,Лиш тобі я уклоняюсь низько.Як про тебе пісню заспівати,Коли ти сама – найкраща пісня?! Мати моя – пісне моя.

Ведучий: Пісня «Мамини глаза. Виконує учениця 5 класу Шлянчак Інна.(Пісня)

Ведучий: Пісня ця задаровує чудовими словами і неменш чудовою мелодією. Вона торкається тих духовних струн, що одвічно жили в народі.

Ведуча: Для вас дорогі мами і бабусі танцюють учні 5 класу.

(Танець)

1.Мама! Мама! – гарне слово,Тільки скажеш – все готове!«Мамо, кашки!» - кашка є.«Мамо, чаю!» - вже наллє.«Мамо, спатки!» - вже розутий,І у ліжку, і укритий.«Мамо, казку розкажи!».

Мама! Мама! – гарне слово,Тільки скажеш – все готове!

2. Прийшла зі школи я, стомилась.Та біля дзеркала спинилась.

Причепурилась, звела брови,

Зігнула кіски у підкови.

Крутнулась дзигою. Мов ічки,

Рожеві стали в мене щічки. Скучати ніколи. Я – вдома. Куди втекла недавня втома.По кухні з віником кружляю,І прибираю, і співаю

Про дівчину, про біле личко,

І ще про Ганзю молодичку Ляльок годую і повчаю,Та кричу , не докоряю.

За них сміюсь, за них поплачу.Таку веселу маю вдачу.Мене дивує тільки тато. Артистку, каже, маю в хаті. Це ж не концерт і не реклама.Та я ж роблю усе, як мама…

3. Найцінніші люди на землі - Матері – сади у білім цвіті,

Матері – це хліб наш на столі. Як же матерів нам не любити,

Як не шанувати працю рук?

Адже це вони нас вчили жити,

Жити щасливо і без розлук.Всі ми вдячні матерям за ласку. Ви для нас ніколи нестарі…В рідний дім зайдемо, неначе в казку . Добрі, милі, любі матері.

Ведучий: Пісня: «Мамина казка».

(Пісня)

Ведучий: Матері… Все життя дивляться вони нам у слід, вирядивши у широкі світи. Так і стоять на початку всіх наших доріг, стоять і дивляться, і бажають нам добра і щастя. Нічого взамін не чекають, лиш просять звісточку прислати, а ще краще приїхати додому. Сподіваються від свої дітей найвищих духовних злетів, думають про те, що діти їх жили гідно серед людей і творили добро на своїй землі. Матері мудро і терпляче зносять те, що їх витісняють з синівських і доччиних сердець обранці чи обранниці. Вони жертвують усім, аби тільки щасливо жилось їхнім дітям.

Ведуча: Пісня «Нє ругайся мама».

(Пісня)

Ведуча: На наше свято завітали джентльмени. Вони хочуть привітати всіх тут присутніх.

(Сценка: Джентльмени – жінкам)

Ведуча: Жінка – не лише мама, а й господиня, берегиня роду. Поряд з нею майже завжди – чоловік, господар. Скажіть нам, чому ж часто чоловіки так не люблять, бояться хатньої роботи, всіма можливими способами уникають її? Навіть пропонують милій дружині, дров нарубати, гвіздка забити. Можливо, наступний учасник свята за допомогою байки Павла Глазового допоможе нам знайти відповідь на це болюче питання.(Байка)

Ведуча: Проте жарти жартами, а без чоловіків жіноча краса не цвіла б так яскраво. Тож бажаємо, шановні жінки, щоб чоловіки завжди нас поважали, любили, , на руках носили, були прекрасними господарями і люблячими та мудрими батьками, адже це надзвичайно важливо!

Ведучий: Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Саме їй присвячені різні поетичні шедеври. Ведучий: Шановні мами! Любі дівчата! Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

Ведучий: Танцює гурт «Росинка». Зустрічайте!(Танець)

Ведуча: Ми бажаємо вам

З роси, з води – на добру сотню літ,

Людського щастя, благ людських по вінця!

Здоров’я шлем міцного, як граніт!

Ведучий:Щоб теплих весен сонячні промінця

Будили в серці ніжні почуття.

Щоб не торкались скронь зими пороша. Щоб залишились ви на все життя.

Такі, як є – вродливі і хороші!

Міс "Осінь"

В залі лунає музика.

До залу приходить Ліса Аліса і Кіт Базиліо. Ліса А. Боже, я на сцені на великій сцені. Я так давно мріяла про це. Вийти і показати яка я вродлива, гарна , і талановита.

(Кіт Базиліо шукає руками і намацує)

Кіт Б. А лісочка, красунечко моя, де ми ?

Ліса А. Тут, розумієш, якийсь конкурс зібрались проводити, якусь міс Осінь обирати. Ха- ха –ха.

Кіт Б. Ой , ти що , а боліти за них хтось буде ?

Мабуть ні.

Ліса А. Т а прийшли ось , якісь., але це мабуть мої болільники, адже я сама – сама.

Кіт Б. А давай перевіримо.

Ліса А. Давай, якщо не віриш.

Кіт Б. Я думаю, що кожен клас знає , як звати їхню красуню. Знаєте ? І ми перевіримо, чиїх болільниківбільше. Тож , ми називаємо клас, а ви вигукуєте ім’я . Зрозуміли?

Ліса А. Отже 7 клас , 8, 9, 10, 11 клас.

Кіт Б. Аліса , Аліса , не чую. Голосніше!

Ліса А. Вони це спеціально , а знаєш чому ? Бо в залі одні лиш дівчата. Вони заздрять моїй не земній красі.

Кіт Б. Ну так давай перевіримо кого більше , дівчаток чи хлопчиків. Дівчатка по моїй команді починають вищати кричати і плескати в долоні.

Ліса А. А ви хлопці свистіть , кричіть , і тупайте. Почали.(після конкурсу)

Кіт Б. Да їх тут багато !

Ліса А. Ну нічого ,я все одно переможу. Базіліо. За мною.( пішли за куліси) На сцену виходять трубадури і глашатий.

Глашатий. Увага! Увага! Увага ! Сьогодні у королівстві казок відбудеться Осінній бал. На бал запрошуються всі Казкові красуні . Покваптеся на вас чекають приємні несподіванки.

Ведучий. Найщиріші вітання всім присутнім в цій святковій залі. Ведуча. Ми вдячні всім хто завітав на наш “ Осінній бал.”

/Files/images/дівчатка.JPG

Ведучий. Сьогодні ви станете свідками незвичайного дійства обрання королеви балу , якій буде присуджене почесне звання “Міс Осінь”. Ведуча. Але , щоб отримати цей титул , наші учасниці повинні пройти невеличкі приємні випробування .

Ведучий. А зараз , як ведеться в усіх конкурсах, ми представимо наше журі , яке буде оцінювати здібності учасниць - з якими ви познайомитесь трішечки пізніше .

Ведуча. А так , як у нас незвичайна програма, то журі також буде незвичайним - казковим.

Ведучий. Його Величність королева країни казок – голова журі.

Ведуча. Придворні магістри всесвітніх наук, члени журі ( вдягаються шапочки) та лічильна комісія.

Ведучий. Ось і настав час коли наші казкові красуні прибули до королівського двору.( під музику красуні заходять в зал.)

Ведучий. За правилами етикету кожна юна красуня повинна бути представлена до королівського двору.

Ведуча. “ Представлення до королівського двору ” таку назву має наш перший конкурс.

Ведучий .Кожна з курсанток повинна була вдягнути костюм найулюбленішого казкового героя та в цікавій формі пояснити , чому саме цей казковий персонаж. Їй подобається та як він може бути пов’язаний з нею. Журі оцінює наскільки конкурсантка змогла увійти в казковий образ і чи відповідає обраний персонаж характеру дівчинки. Проводиться конкурс.

Ведуча. І поки наше журі буде оцінювати перший конкурс…(входить Кіт Базиліо.)

Кіт Б. Пропустіть сліпого… Хвилиночку уваги , ви забули ще одну принцесу. Супер принцеса Аліса.

Ліса А. Базиліо принцеса я чи не принцеса. І взагалі, які можуть бути конкурси ? Я іду поза конкурсом. Єдине , що залишилось – вдягнути на цю симпатичну розумну голівоньку корону, Є корона! ( показує в зал.)

Ліса А.То ж не хай вони тут змагаються, а корона буде наша. (Під музику виходять в зал).

Ведучий . Тож просимо наше вельмишановне журі оцінити перший конкурс представлення. Нашу найпрекраснішу половину людства. ( оцінки журі.)

Ведуча. Як ви бачите сьогодні у нас героїні різних Казок. І завдання для них ми придумаємо також різноманітні.

Ведучий. Як відомо, принцеси надзвичайно освідченні люди.

Ведучий. Вони зранку до вечора, перечитують різноманітну літературу, малюють, співають, танцюють, складають вірші.

Ведуча. От і ми зараз подивимось як наші учасники вміють складати вірші.

Ведуча. Вам даються листочки з заданою заздалегідь римою , а ви повинні скласти гарний, цікавий вражаючий серце і душу вірш.

(Лунає музика, час дається 3 хвилини.)

Ведучий: Просимо учасниць зачитати свої вірші. Оцінки журі.

Ведуча . Так поетичні дані у наших конкурсанток є. Ведучий. Ну, нічого, а з цим завданням наші учасниці не впораються. Їм даються вірші, І вони повинні показати цей вірш мімікою, жестами, пантомімікою, а глядачі повинні відгадати.

Ведуча. Почали. Оцінки за цей конкурс.

Ведуча. Оголошуємо наступний конкурс. “До королівського столу.”

Ведучий. Мабуть, всі ви знаєте, що при королівському дворі, були найкращі поварі та кулінари. Всі страви робились за лічені хвилини і були надзвичайно смачними, і привабливими.

Ведуча. Давайте подивимось, як ви вмієте куховарити. Звучить музика .

Ведучий: Оцінки за цей конкурс.

Ліса А. Базиліо. А де корона.

Кіт Б. Яка корона? Ти поглянь, скільки я тут харчів знайшов, це тобі не «три корки хліба». І звідки це все взялося.

Ліса А. Темнота. Деревня. Це ж ці Марії Іскусниці на бал хочуть потрапити, фірменну страву готували, ге, розсмішили. Страви ставляться на окремий стіл.

Ведуча. Наступний конкурс…

Ведучий. Що знову будемо випробувати наших учасниць?

Ведуча. Так. Так. Знову конкурс , тепер ми побачимо, які вони перукарі.

Ведучий. Для наступного конкурсу ви із залу повинні обрати собі учасника , зробити зачіску , дата їй оригінальну назву і пояснити чому ?Оцінки за цей конкурс.

Ведуча. І нарешті останній конкурс, який має назву «Ось, яка я талановита».

Ведучий. Кожна із учасниць покаже , як вона співає, танцює, декламує вірші ,а ми її в цьому підтримаємо. Виступи учасниць.Оцінки журі.

Ведуча. А тепер підведемо підсумки.

Ліса А. Зачекайте. Зачекайте. Аякже я , я ж сама - сама найкраща, сама розумна, сама кмітлива.

Кіт Б. Так. Так. І я це підтверджую.Ведуча. А ти в конкурсах участь брала.

Ліса А. Які конкурси, я іду поза усіх конкурсів, я ж красуня визнана усім світом.

Ведучий Манія величі у тебе визнана всім світом, геть з нашого свята.

Ліса А. Подумаєш. Налякали. До зустрічі.

Кіт Б. Ей, а я, зачекай сонечко моє ясне. Нахаби.

Ведуча. Ну, ось і настала хвилююча хвилина у нашому казковому королівстві.

Ведучий. Саме зараз ми дізнаємося, хто з наших красунь отримає корону і титул “Міс Золота Осінь”.

Ведуча. Для оголошення результатів конкурсу, вручення нагород , ми запрошуємо наше вельмишановне журі.

Ведучий . Ми також вітаємо чарівну “Міс Осінь” і всіх учасниць . І бажаємо вам , щоб цей бал назавжди залишився у ваших серцях.

Ведуча . До побачення. До нових зустрічей.Кiлькiсть переглядiв: 258

Коментарi

  • PSEngipt

    2013-12-14 14:26:45

    Фирма сапрос существует в сфере аренды техники в Самаре и области около десяти лет. За этот срок в компании сформировался большой парк спецтехники, сложилась собственная материально-техническая и ремонтная инфраструктура, был собран большой опыт в области ремонтной техники и перевозок. Компания Sapros оказывает услуги по лизингу спецтехники крупнейшим строительным и перевозочным компания Самары и соседних городов, так и представителям малого предпрятия, областным заказчикам. SAPros.Ru: [url=http://sapros...